+48 577335078

Pon.-Pt.: 8.00-18.00
  • Ru
  • Pl
  • Eng

Go-Bring Wasz najlepszy partner logistyczny

Zapewniamy kompleksową obsługę: przygotowanie dokumentów, odprawę celną, planowanie trasy, kontrolę załadunku, monitorowanie przewozu, dostawę do odbiorcy lub magazynu Go-Bring.

BONUS

Do 15.09 nasi specjaliści udzielą bezpłatnie wszelkich porad i przygotują wyceny. 

Jesteśmy spedycją działającą z myślą o interesie Klienta. To, co sprawia, że współpraca z nami się udaje, to 14-letnie udokumentowane wyniki naszych udanych realizacji. A to dlatego, że budujemy cały łańcuch przesyłek, który obejmuje wszystkie etapy realizacji zamówienia: wymagane dokumenty, planowanie trasy, załadunek, formalności celne, samą wysyłkę, odprawę celną i wreszcie dostawę do magazynu.

Każdy klient, w oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie, wybiera odpowiedni rodzaj transportu lub korzysta z porady specjalistów.

Nasi specjaliści pomogą Wam w głównym zadaniu, polegającym na obiektywnym spojrzeniu na każde zlecenie, podzieleniu go na części i wykonaniu.

Każdy nasz Klient jest w stałym kontakcie z dedykowanym managerem logistycznym – czyli inaczej niż jest to praktykowane przez większość firm, kiedy to Klient migruje od jednego menedżera do drugiego.

Rozpatrujemy wszystkie zlecenia indywidualnie, mając na uwadze Twój ładunek oraz jego miejsce przeznaczenia!

W przeciwieństwie do zwykłego przewoźnika lub spedycji morskiej jesteśmy w stanie pomóc w obiektywnym wyborze dostępnych na rynku środków transportu – tak, by Klient był zawsze usatysfakcjonowany.

Kryteria, takie jak cena, szybkość transportu i jakość są ze sobą ściśle powiązane. Zmieniając jedno, wpływa się na pozostałe.

W zależności od powyższych priorytetów proponujemy konkretny rodzaj transportu (morski – najtańszy, lotniczy – najszybszy, drogowy – najmniej skomplikowany)

 

Usługi dodatkowe