+48 577335078

Pon.-Pt.: 8.00-18.00
  • Ru
  • Pl
  • Eng

DlA PRZEWOŹNIKÓW

Jeśli jesteś rzetelnym przewoźnikiem, przyłącz się już dziś do naszego zespołu! Oferujemy perspektywę długiej współpracy.
Zajmujemy się logistyką, zapewniamy stałe zlecenia transportowe na ciężarówki z udźwigiem 25 t, 13,6 m oraz samochody do 3,5 t.

DLACZEGO MY

STAŁE ZLECENIA

Od 5 lat wspieramy naszych Klientów i doskonale wiemy, co znaczy anulowanie transportu, przestój na granicy, ładunki opóźnione czy zwrócone do nadawcy, problemy z płatnościami, i co najważniejsze – brak zleceń. Potrafimy sobie z tym radzić. Nasi kontrahenci i klienci na całym świecie pomagają nam w zapewnieniu pracy naszym podwykonawcom.

Problemy nigdzie się nie kończą. Biznes transportowy jest jednym z najbardziej skomplikowanych rodzajów działalności. Jeśli więc zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje problemy zostaną rozwiązane. Naszym zadaniem jest zapewnienie stałej pracy bez przestojów.
Dzięki naszemu doświadczeniu i dużej liczbie Klientów „w portfelu”, oferujemy naszym przewoźnikom stałe otrzymywanie zleceń i profesjonalny nadzór naszych spedytorów.

STABILNOŚĆ FINANSOWA

Nasze zobowiązania finansowe nie zależą od tego czy Klient nam zapłacił, czy też nie. Nie mówimy o trudnościach z opłatami, ponieważ z naszej strony płatność odbywa się zawsze z funduszy naszej firmy.

Zawsze oczekujemy od naszych kontrahentów przestrzegania ustalonych warunków współpracy, jak również sami ściśle spełniamy zasady umów i porozumień.

Termin rozliczenia – zawsze na czas, co jest niewątpliwie zaletą numer jeden dla przewoźnika.

OPIEKA

Rozumiemy punkt widzenia przewoźników i zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest wykonywać swoją pracę w tej branży. Doceniamy to! Naszym priorytetem jest kompetentna i rzetelna współpraca. Czujemy odpowiedzialność za naszych kontrahentów – nigdy nie wyłączamy telefonów, kierowcy otrzymują nasze wsparcie przy ustalaniu kierunków, a ich żony kwiaty z okazji różnych uroczystości..

Nie mówimy, że jesteśmy najlepsi, po prostu staramy się zrobić wszystko po to, żeby każdy znalazł miejsce w naszej łódce, żeby nabrać wiatr w żagle i wspólnie wiosłować w jednym kierunku tak, by wszyscy wiedzieli, dokąd płyniemy.

Warunki współpracy omawiane są indywidualnie.
Serdecznie zapraszamy!