+48 577335078

Pon.-Pt.: 8.00-18.00
 • Ru
 • Pl
 • Eng

DLACZEGO MY

 • Przewozimy wyłącznie ładunki handlowe
 • Współpracujemy wyłącznie z osobami prawnymi i firmami
 • Przewozimy towary od 100 kg
 • Nie świadczymy usług pocztowych

Jesteśmy spedycją działającą z myślą o interesie Klienta. To, co sprawia, że współpraca z nami się udaje, to 5-letnie udokumentowane wyniki naszych udanych realizacji. A to dlatego, że budujemy cały łańcuch przesyłek, który obejmuje wszystkie etapy realizacji zamówienia: wymagane dokumenty, planowanie trasy, załadunek, formalności celne, samą wysyłkę, odprawę celną i wreszcie dostawę do magazynu.

Każdy klient, w oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie, wybiera odpowiedni rodzaj transportu lub korzysta z porady specjalistów.

Nasi specjaliści pomogą Wam w głównym zadaniu, polegającym na obiektywnym spojrzeniu na każde zlecenie, podzieleniu go na części i wykonaniu.

Każdy nasz Klient jest w stałym kontakcie z dedykowanym managerem logistycznym – czyli inaczej niż jest to praktykowane przez większość firm, kiedy to Klient migruje od jednego menedżera do drugiego.

Rozpatrujemy wszystkie zlecenia indywidualnie, mając na uwadze Twój ładunek oraz jego miejsce przeznaczenia!

 

W przeciwieństwie do zwykłego przewoźnika lub spedycji morskiej jesteśmy w stanie pomóc w obiektywnym wyborze dostępnych na rynku środków transportu – tak, by Klient był zawsze usatysfakcjonowany.

Kryteria, takie jak cena, szybkość transportu i jakość są ze sobą ściśle powiązane. Zmieniając jedno, wpływa się na pozostałe.

W zależności od powyższych priorytetów proponujemy konkretny rodzaj transportu (morski – najtańszy, lotniczy – najszybszy, drogowy – najmniej skomplikowany.

Większość naszych Klientów decyduje się na przesyłkę drogową, ponieważ dzięki temu mogą szybko, względnie tanie i efektywnie wysyłać ładunki bez żadnych komplikacji.

Dzisiejsze zasoby internetowe teoretycznie dają dostęp do nieograniczonego wyboru dostawców różnych usług. Jednak pozyskane w ten sposób informacje trzeba najczęściej dodatkowo przeanalizować, porównać i ocenić ich rzetelność. Nawet podejmując ten wysiłek często nie można dokonać właściwego wyboru.

Zamiast takiej straty czasu możecie od razu zaufać nam, profesjonalnemu kontrahentowi, który w oparciu o swoje doświadczenie pomoże Państwu uporać się ze wszystkim, bez względu na napotykane trudności. Docenią Państwo pracę ludzi gotowych rozwiązywać każdy problem z pełnym zaangażowaniem.

Nasi specjaliści pomogą Państwu w najważniejszym – obiektywnie ocenić i zrozumieć Państwa potrzeby. Każdy klient ma kontakt ze swoim spedytorem. Nie będą Państwo przerzucani od Nowaka do Kowalskiego, nie trzeba będzie czekać na linii na pierwszego dostępnego menedżera.

Rodzaje przesyłek

 • FTL (kompletne) – do 25 t
 • LCL (częściowe, drobnicowe)
 • Niebezpieczne ładunki ADR
 • Towary ponadgabarytowe (przewóz ładunków ponadgabarytowych wiąże się z wykorzystaniem specjalnych środków transportu, do czego wymagana jest profesjonalna wiedza).
 • Ładunki chłodnicze (żywność, środki farmaceutyczne, chemikalia) muszą być transportowane w określonych warunkach.  Zapewniamy niezbędny rodzaj transportu, wyposażony sprzęt do śledzenia ładunku, rejestrator temperatury i urządzenie ochronne.
 • Ładunek częściowy (drobnica), czyli dostawa ładunków do kilku klientów w jednym samochodzie. Zmniejsza koszty, ale wydłuża termin dostarczenia towaru.

Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego specjalisty: zadaj dowolne pytanie związane z transportem, sporządzeniem dokumentów, wyceną poszczególnych usług.

Dlaczego warto z nami pracować ? 

Szybkość 

Dotrzymywanie terminów – dla nas tydzień zawsze trwa 7 dni !

Uzgodniona cena

Zapewniamy konkurencyjne ceny. Raz uzgodnione – pozostają stałe do zakończenia usługi.

Kontrola jakości i ilości

Kontrola załadunku i dokumentów, rzetelny opis, rejestracja foto i wideo – 24/7.

Pomoc i pomoc

Pomożemy Wam na każdym etapie przygotowania i realizacji przewozu

Gwarancje

Posiadamy polise ubezpieczeniowa obejmującą odpowiedzialność cywilną spedytora

Ubezpieczenie

W przypadku wyjątkowo wartościowych przesyłek polecamy dodatkową polisę u naszego sprawdzonego ubezpieczyciela.

Od drzwi do drzwi

Dostarczamy od nadawcy do ostatecznego odbiorcy.

Nasi specjaliści – guru

Nasi spedytorzy stale poszerzają swoją wiedzę, uczestniczą w szkoleniach i kursach, aby stać najlepszymi w swoim fachu