W górę
Company full range of shipping services

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

+48 57 7335078

Godziny pracy

Pon-Piąt 9.00-19.00
Jeśli jesteś rzetelnym przewoźnikiem, przyłącz się już dziś do naszego zespołu! Oferujemy perspektywę długiej współpracy. Zalety współpracy z nami.

Dlaczego powinieneś z nami pracować

Stały przypływ zamówień

Od 14 lat wspieramy naszych Klientów i doświadczamy różnego rodzaju wyzwań: anulowania transportu, przestoju na granicy, ładunków opóźnionych czy zwróconych nadawcy, problemów w płatnościach, przedłużaniu się obecnych zamówień.

Nasi partnerzy i Klienci na całym świecie pomagają nam w zapewnieniu pracy naszym podwykonawcom.

Problemy nigdzie się nie kończą. Biznes transportowy jest jednym z najbardziej skomplikowanych rodzajów działalności. Jeśli więc zdecydujesz się na współpracę z nami, problemy, które mogą się pojawić, zostaną rozwiązane. Naszym zadaniem jest zapewnienie stałego przepływu pracy.

Dzięki naszemu doświadczeniu i dużej liczbie Klientów „na koncie”, oferujemy naszym przewoźnikom ciągły przepływ zamówień pod profesjonalnym nadzorem.

Nasze zobowiązania finansowe

Nasze zobowiązania finansowe nie zależą od tego czy Klient nam zapłacił, czy też nie. Płatność z naszej strony odbywa się zawsze z funduszy naszej firmy.

Go-bring zawsze przestrzega warunków wymienionych w umowie i oczekuje tego samego od partnerów.

Nasze warunki płatności są bardzo realistyczne, co sprawia, że niewątpliwie jesteśmy bardzo atrakcyjni dla przewoźnika.

Opieka

Rozumiemy punkt widzenia przewoźników i zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest wykonywać swoją pracę w tej branży. Doceniamy to! Naszym priorytetem jest kompetentna i rzetelna współpraca. Czujemy odpowiedzialność za naszych partnerów – nigdy nie wyłączamy telefonów, kierowcy otrzymują nasze wsparcie przy ustalaniu kierunków, a ich żony kwiaty z okazji różnych uroczystości.

Nie nalegamy na bycie najlepszym. Naszą dewizą jest stworzenie miejsca dla wszystkich na „łodzi”, sprawiedliwego wiatru, patrzenia w tym samym kierunku i ukazania każdemu jego docelowego miejsca.

Prześlij nam swoje zamówienie, korzystając z formularza, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.